Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vychutnejte si přímý záběr, kdy Bieber dostává od Orlanda Blooma pěstí! A zasloužil by další!

Konflikt mezi Justinem Bieberem (20) a Orlandem Bloomem (37) teď zajímá celý svět víc než to, co se děje v pásmu Gazy. Cože se to vlastně v jedné restauraci na Ibize stalo? Bieber pyskoval na bývalku Orlanda Mirandu Kerr, pak na herce ještě zavolal „Co je, p.čo“ a dostal pěsťovku, bohužel se mu podařilo uhnout.

Když Bieber klub opustil, vyvěsil provokativně na Twitteru fotku Mirandy, kterou pak raději stáhl. Den poté, kdy se kauzou začala zabývat média po celém světě, opakoval mladý nevychovanec to samé, jenže tentokrát na sociální síť nahrál fotku Orlanda, na níž herec slavný z Pána prstenů vypadá, jakoby plakal. Bieber se staženou zadnicí ale fotku po dvaceti minutách stáhnul.

V celé kauze hraje velkou roli to, že se prý v roce 2012 na přehlídce Victoria's Secret Miranda měla snažit Justina sbalit (tak určitě!) a Bieber si zřejmě s touhle nafouknutou historkou začal Orlanda dobírat. Ani anglický fešák ale nemá vyhráno, protože jeho paparazzi zachytili, jak si během jedné party v Los Angeles švitoří se Selenou Gomez (22), Bieberovou ex, a jakmile na ně fotografové zaměřili, Orlando okamžitě odskočil.

Na internet se teď dostaly záběry, kde je přesně zachycen moment, kdy Bieberovi přistává na čenichu Orlandova pěst.

Související články

Další články