Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Vychcánek Slávik se brání článku o konci v Talentu fotkou se Simonem Cowellem: Neuvěříte, jak vznikla!

Jaro, to jsi ještě točil filmy, ne?
Zdroj: Nový čas, Facebook

Jaro Slávik (38) pravděpodobně zešílel.

Člověk, který si sám napsal své heslo na Wikipedii, kde o sobě tvrdí, že udržuje osobní přátelské vztahy s umělci jako jsou Phil Collins, Shaggy, Arash, Ville Valo (zpěvák HIM), Anastacia, Natasha Bedingfield nebo Sean Paul, teď po svém reaguje na prvotní informace o napětí, které trvá mezi FTV Prima a TV JOJ ohledně dalšího Talentu.

Jako první web eXtra.cz informoval o tajných plánech Primy na odstřižení Slováků.

Slávik nato vyvěsil na svůj Facebook, určený duševním mrzákům a Karolíně Krézlové (25), fotografii, na které je on, pak legenda a titán talentových formátů Simon Cowell (53) a povedená dvojka ze Slávikova slovenského klanu – geniální režisér a vyhlášený šmelinář slovenského televizního zákulisí Jeffo Minařík a jeho tehdejší stín, dramaturg Lukáš.

Tato dvojice je mimochodem zodpovědná za stvoření Slávika, který měl podle informací slovenských kolegů z Nového Času tehdejší schůzku mezi BGT (Britain's Got Talent – Británie má talent) a ČSMT přijet coby překladatel.

Hezky ses pohonil, Jaro! A budeme rádi i za pár archivů s Anastaciou, Natashou a dalšími stars, ke kterým jsi coby pikolík na mejdanu v LA přiskočil.

Související články

Další články