Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Vyčerpaná rodina heroinové Terezy (21), kterou drží v Pákistánu: Už nemůžeme dál, vůbec nic nevíme!

Z fabriky vyrazial rovnou do zahraničí.
Zdroj: Facebook, Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Rodina zadržené Terezy H. (21), kterou celníci chytili na letišti v Pákistánu s devíti kilogramy heroinu, je naprosto na dně. Nikdo z příbuzných nejvíc sexy české pašeračky se nechce k případu, jenž může mít nedozírné následky, vyjadřovat. Drtí je tíha skutečnosti, že o Tereze nemají žádné nové zprávy.

Případ zadržené Terezy H. (21) z Uherského Hradiště, která mířila z Pákistánu do Abú Zabí s devíti kilogramy heroinu v kufru, hýbe Českem. Terezu teď čeká v Pákistánu soud. V asijské zemi padají za pašování drog i tresty smrti, cizinci se však většinou trestají tím nejtvrdším žalářem.

Rodina vůbec nemůže vstřebat, co se Tereze v Pákistánu stalo. "Žádné nové zprávy o Tereze nemám. Už se k tomu nebudu vyjadřovat, nezlobte se," řekl eXtra.cz strýc zadržené Terezy. Do telefonu zněl unaveně.

Na dotaz eXtra.cz neodpověděla ani Terezina babička, ani nejlepší kamarádka z Uherského Hradiště. Její blízcí se obrnili hradbou mlčení, kterou možná rozboří po výsledcích soudu, jenž by měl proběhnout už dnes v pátek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy