„Vy jste mému synovi tak ublížil. Jak jste to mohl udělat? Jenom kvůli tomu, aby se na to lidi koukali?“ řvala rozzuřená maminka kuchaře Honzy Němce. Ten totiž podle Pohlreichových slov neuvařil jen špatné jídlo, ale přímo nebezpečné. Překvapený Zdeněk se nejdřív nemohl dostat ke slovu a jen na hysterickou paní zíral.

Nejdřív ani nevěděl, o koho jde. Paní Němcová si vedla svou. Řvala na něj, že její syn je adoptovaný a po třech operacích srdce, tak nechápe, jak mohl být k němu slavný kuchař tak krutý. Dokonce do toho zatáhla i Pohlreichovu manželku Zdeňku, která bojuje s rakovinou prsu. Prý by měl mít asi kvůli tomu víc soucitu, ale to spíš Zdendu ještě více vytočilo.

Snažil se nepříčetnou mámu uklidnit a nebýt na ni sprostý. Kupodivu se mu to povedlo, když začal mluvit o svém synovi, že bohužel taky není dokonalý, jak si sám myslel. Bohužel ani Honza neumí tak skvěle vařit, jak si jeho starostlivá máma myslí a měla by si to připustit.

Jak to vše nakonec skončí, jestli hádka s mámou nešikovnému kuchtíkovi Honzovi pomohla nebo spíš ublížila, na to se podívejte již tento čtvrtek. Po „klukovi s hrníčkem“ nás čeká další hodně ostrý díl.