Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Vtip týdne: Snoop Dogg zatčen kvůli drogám! Mrkněte na video, které rapper natočil přímo na švédské policejní stanici!

Je to jako zatknout psa za to, že štěká. Snoop Dý Ou Dabl Dží zadržen švédskou policií pro podezření z intoxikace zakázanými látkami! Jinými slovy - Snoop vypadal zhuleně. Ale on přece jinak vypadat ani neumí!

To, že Snoop Dogg denně sklidí dva hektary trávy, aby se trošku zkouřil, ví snad opravdu každý. Švédská policie ale nerespektuje gangsta rap a Snoopův věčně zhulený výraz jim nepřišel tak zábavný jako jeho fanouškům. Ve Švédsku platí velmi přísné zákony. Kromě držení a šíření omamných látek je tam nelegální už jenom být pod jejich vlivem!

Ve videu pořízeném přímo na policejní stanici si Snoop stěžuje: „Vytáhli mě z auta a donutili čůrat do zkumavky! Našli úplný h*vno!“ Dle jeho vlastních slov se jednalo o rasově motivovaný policejní zásah. Což je také důvodem k pláči pro švédské fanoušky hip hopu. Snoop se totiž zařekl, že se do Švédska nikdy nevrátí!

Celý průběh zadržení je zdokumentován ve čtyřech videích na Snoopově Instagramu. Před 2 hodinami zveřejnil Snoop páté video – na plech, zhulený a vysmátý vzkazuje fanouškům, že už je doma a v pohodě!

A jak poznáte, že je u Snoopa vše OK? Stačí vykouknout z okna, a pokud vidíte na horizontu stoupat hustý dým, tak ihned víte, že to Snoop si dává menšího osobáčka!

Mohlo by vás zajímat

Další články