Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Všichni si o nich myslí, že jsou dvojčata. Přitom je to matka a dcera a dělí je od sebe 23 let!

Dobré geny? Většina žen může takhle dobře vypadat. Jen kdyby se aspoň
trochu snažily…
+ Další 4 fotografie
Pracují v jedné firmě, společně obrážejí večírky a všichni si je pletou s dvojčaty. Jejich vztah je přitom vztahem matky a dcery!

Jaký je jeden z nejlepších komplimentů pro zralou matku? Že by mohla z fleku dělat sestru své náctileté dceři.

Georgie Smedley (42) je na tom dokonce ještě o něco lépe. Lidé si nejenom myslí, že je se svou dcerou Jazz (19) dvojče, ale někteří jsou i názoru, že je z domnělé sourozenecké dvojky ta mladší! Rozeznat je od sebe někdy nemůžou ani kolegové v práci, kterou – nečekaně – sdílejí společně.

Po prohlédnutí galerie pochopíte.

Ženy jsou v obličeji takřka stejné, obě dvě mají hřívu světlehnědých vlasů a nosí stejnou konfekční velikost. K té si Georgie ostatně trochu vypomohla, když v roce 2012 podstoupila bandáž žaludku. Jinak se ale může pyšnit tělem, do kterého ani jednou nezasáhl plastický chirurg.

Chce to zkrátka jen nezanevřít na péči o sebe ani v pozdějším věku, nebát se moderně oblékat a pěstovat pozitivní přístup k životu. Srovnejte s průměrnou čtyřicetiletou Češkou

Mohlo by vás zajímat

Další články