Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Všichni jsou paf z krásy Patricie Solaříkové: Jak ale herečka vypadá, když na sobě nemá žádný make-up? Poznáte ji vůbec?

Tak co na to říkáte?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 34 fotografií
Patricie Solaříková je jednou z nejžhavějších mladých hereček u nás. Kromě toho, že už pěknou řádku let hraje v seriálu Ulice, tak se jí v poslední době začaly hrnout nové nabídky, a to nejenom na hraní. Několikrát stanula před fotoaparátem jako modelka. Jak ale tahle oblíbená blondýnka vypadá, když je úplně odlíčená?

Všichni jsou z nového vzhledu Patricie Solaříkové naprosto nadšeni. Fanoušci si nemohou vynachválit její hubené nožky a štíhlou postavu. Herečka na sobě opravdu tvrdě zamakala, takže teď se klidně může postavit před fotoaparát jako modelka.

Když si ji navíc vezmou do rukou šikovní vizážisté, tak je výsledek opravdu skvostný. Jde vidět, že samotná Patricie je s výsledkem také spokojená. Ale jak vlastně herečka ze seriálu Ulice vypadá, když na sobě nemá ani trochu makeupu?

Je to ta stejná sexy kost, nebo se jí opravdu leknete? My jsme přesvědčeni o tom, že i přesto, že je seriálové Tereze Jordánové osmadvacet let, tak bez líčidel vypadá jako patnáctiletá roztomilá holka.

A co na blonďatou sympaťandu říkáte vy?

Související články

Další články