Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Všechno poznáme z lidské dlaně: Podle prstů zjistíte sexuální orientaci a dokonce velikost penisu!

Tady to asi dopadlo všelijak…
Zdroj: profimedia.cz
Líbí se vám jeden kluk, ale kámoška říkala, že je to homosexuál. Risknete to a oslovíte ho? A nedá se to poznat nějak jinak? A nebude ho mít nakonec velkého jen pár centimetrů? Odpovědi na tyto zásadní otázky existují!

Výzkum moskevských fyziologů odhalil, že délka prstů na ruce se odlišuje právě na základě pohlaví a sexuální orientace. Jednoduchou metodou tak určíte, zda je dotyčný člověk heterosexuál, homosexuál nebo bisexuál.

Vědecké studie už dříve prokázaly, že poměr délky ukazováku a prsteníku se vyvíjí již v děloze. U embryí hojně zásobovaných testosteronem (mužský pohlavní hormon) by mělo docházet k přednostnímu růstu prsteníčku.

Endokrinologové a psychologové z Kalifornské univerzity v Berkeley to potvrzují zjištěním, dle něhož byly homosexuální ženy před narozením vystaveny mužským pohlavním hormonům více než ženy heterosexuální.

Ještě dál zašli jihokorejští sexuologové. V souvislosti se svým bádáním prohlásili, že o co je prsteníček vůči ukazováčku delší, tím má muž větší penis. Opět za to může testosteron působící v těle matky na plod.

Malíček, u mužů i u žen, má prý zase spojitost se sexuální náruživostí. Odborníci dospěli k názoru, že čím silnější je malíček u kořene, tím je jedinec vášnivější. Má-li někdo malíček u kořene úzký, vypovídá to o jeho stydlivosti.

Čteme z tzv. vedlejší ruky, neboť podle chiromantie se v ní odráží podvědomí. Nedívejte se na ruce, sepněte dlaně k sobě a zkřižte prsty. Palec, co zůstal nahoře, patří hlavní (dominantní) ruce, studujeme tedy prsty druhé ruky.

Dá se vůbec věřit těmto zaručeným objevům? Dejte nám vědět, jak jste dopadli v praxi :-)

Související články

Další články