Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vrstvy prachu, neskutečný bordel a výkaly ve Výměně manželek? To nebude to nejšílenější, co uvidíte!

Míša právě projela prstem obrazovku televize v dětském pokoji a zhrozila se vrstvou prachu!
Zdroj: Reprofoto: TV Nova
+ Další 2 fotografie
Týden se s týdnem sešel a na Nově se bude vysílat další díl Výměny manželek. Tentokrát bude hodně šokovaná mladá maminka Míša (25), která se díky pořadu ocitne v domácnosti Ládi (46), jeho čtyř dětí a malého štěněte.

Láďa a jeho rodina žijí v bytovce a díky komunitnímu způsobu života mají plno návštěv. To bude první velké překvapení pro rezervovanější Míšu. Ale to nejhorší má teprve přijít.

Míša hned po prvním zkoumání pokojíčku objeví chuchvalce prachu na televizi, hračkách a poličkách. Děti se v tom pokojíčku musí dusit! Trochu se bude bát otevřít skříňku s prádlem a má proč - stačí pár centimetrů otevřených dvířek a už na ni padá dětské oblečení. A to není všechno. Míše se pod nohama navíc celou dobu plete malé štěně, které ještě není zvyklé na vyprazdňování venku, tudíž se nová maminka musí vyrovnávat s loužičkami a hromádkami uvnitř domu.

Návštěvy, 4 děti, štěně… To všechno je na Míšu nějak moc a rozhodne se udělat snad tu nejšílenější věc, co se v pořadu stala. Vybere si logo Výměny manželek, vymění ho za anglický nápis a s návrhem jde k tatérovi! Nastaví ruku a opravdu si nechá tuhle kérku vytetovat. Tahle vzpomínka je fakt na celý život!

Celou šílenou epizodu můžete vidět ve středu od 20:20 na Nově.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy