Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Vrrrr! Podívejte se na 6 nejvíc sexy fotek Andrey Verešové

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Stejně jako na světě tak i u nás a u našich sousedů jsou holky jako lusk. Mnoho českých modelek se uplatnilo ve světě a je jasné proč. Díky netuctovému vzhledu, inteligenci a dokonalým křivkám. Jednou z těch, které se mohou pochlubit naprosto fantastickou figurou, je i slovenská rodačka Andrea Verešová (33).

Slavná absolventka ještě slavnější univerzity v Plzni se sice na přehlídkách neobjevuje tak často jako mnohé její kolegyně, ale pokud už se tak stane, stojí to za to.

Většinou ji totiž po mole vidíme procházet se jen ve svůdném prádélku, které předvádí s noblesou sobě vlastní. A i když je bývalá přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra vdaná, stále je obdivována nespočtem mužů.

A jestli se ptáte, jak to modelka dělá, že má postavu stále jako dvacítka, věřte, že za vším stojí hlavně jóga. „Intenzivněji se józe věnuji asi dva roky. Nejenže mě jóga baví, nabíjí pozitivní energií a cítím se díky ní fit a plná energie, ale i dokonale zpevní celé tělo a udržuje ho pružné. Jóga skvěle uvolní a odbourává stres. Díky józe jsem se naučila správně držet tělo a správně dýchat, na což člověk běžně zapomíná. Dokud mám aspoň trochu volného času, ráda cvičím," uvedla jednou na svém účtu na sociální síti.

Související články

Další články