Nostalgicky vzpomínala na doby, kdy modelkám nebyly povoleny žádné ženské proporce a všechny bývaly vyhublé jako Twiggy. „My, topmodelky, jsme na sobě musely tvrdě dřít. A najednou se na obálku Vogue dostane Kim Kardashian. Chtělo se mi z toho zvracet. Je to šílené. Nejsou to modelky! Jsou to postavičky z reality show. Modeling je náročná práce a musíte si držet proporce. Ony tedy postavy na módní přehlídky nemají,“ řekla natvrdo Janice. A to nebylo všechno.

Jediná, s kým měla trochu slitování, byla nejhubenější Kendall. Ta se dostala i mezi andílky Victoria's Secret. „Ona je sladká, ale nemyslím si, že je topmodelka. Vy si to snad myslíte? Nikdy by mě nemohla porazit. Nemůžete míchat jablka a hrušky,“ dodala žena, která má v obličeji napícháno kilo botoxu.

Pak přišla pikantní otázka na to, jestli si myslí, že tyhle holky jsou dobré v posteli. „Já nevím. Kris, Kim, Kourtney… Ten plast v jejich zadcích musí pořád vyskakovat, kdykoliv se začnou vrtět, ne? Mají tam strašně moc silikonu nebo prostě toho, co jim dělá obrovské zadnice,“ dodala.

Ať si o tomhle klanu myslí Janice Dickinson, co chce, tak jsou to právě holky Kardashianovy a Jennerovy, které dokážou prodat vysoké náklady magazínů. A o to přesně dneska jde.