Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Vrchol zoufalství: Zestárlá bývalá topmodelka se opřela do Kardashians! To je DNO!

Janice Dickinson ztrapnila spíš sebe.
+ Dalších 15 fotografií
Bývala jednou z prvních světových topmodelek, ale dnes je z ní zapšklá babča, co si neuvědomuje, že svět se změnil. Janice Dickinson (61) se v rozhlasovém pořadu The Tomorrow Show ostře navezla do klanu Kardashian/Jenner. Ale byla to jedině ona, kdo se pěkně ztrapnil.

Nostalgicky vzpomínala na doby, kdy modelkám nebyly povoleny žádné ženské proporce a všechny bývaly vyhublé jako Twiggy. „My, topmodelky, jsme na sobě musely tvrdě dřít. A najednou se na obálku Vogue dostane Kim Kardashian. Chtělo se mi z toho zvracet. Je to šílené. Nejsou to modelky! Jsou to postavičky z reality show. Modeling je náročná práce a musíte si držet proporce. Ony tedy postavy na módní přehlídky nemají,“ řekla natvrdo Janice. A to nebylo všechno.

Jediná, s kým měla trochu slitování, byla nejhubenější Kendall. Ta se dostala i mezi andílky Victoria's Secret. „Ona je sladká, ale nemyslím si, že je topmodelka. Vy si to snad myslíte? Nikdy by mě nemohla porazit. Nemůžete míchat jablka a hrušky,“ dodala žena, která má v obličeji napícháno kilo botoxu.

Pak přišla pikantní otázka na to, jestli si myslí, že tyhle holky jsou dobré v posteli. „Já nevím. Kris, Kim, Kourtney… Ten plast v jejich zadcích musí pořád vyskakovat, kdykoliv se začnou vrtět, ne? Mají tam strašně moc silikonu nebo prostě toho, co jim dělá obrovské zadnice,“ dodala.

Ať si o tomhle klanu myslí Janice Dickinson, co chce, tak jsou to právě holky Kardashianovy a Jennerovy, které dokážou prodat vysoké náklady magazínů. A o to přesně dneska jde.

Mohlo by vás zajímat

Další články