Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vraždící panic se zapojoval do diskuzí podporujících nenávist k ženám! Jaké ohavnosti tam psal?

Elliot Rodger nebyl žádný svatoušek. Povraždil 6 lidí.
Zdroj: facebook.com

Od zběsilého vraždění 22letého panice Elliota Rodgera už uplynulo několik dní a teď teprve začínají vyplouvat na povrch ohavnosti, jakých se herecký synek dopouštěl.

Vyšlo najevo, že se Elliot aktivně zapojoval do internetových diskuzí podporujících nenávist k ženám. Na stránce s názvem „Men´s Rights“, což jsou v překladu mužská práva, plně podporoval násilí na ženách.

Na fóru se našly i takové „perly“, jako například „všechny ženy touží po znásilnění“ a „máme právo spát s jakoukoliv holkou, kterou si zvolíme“. Diskutéři byli „velkorysí“ i k ženám, které chtěly přispět do fóra. „Holky, vaše názory a připomínky jsou vítány, když budete mít v profilu nahou fotku,“ takto zněl základní požadavek.

Elliot řešil s ostatními jeho přetrvávající panictví a neúspěch u žen. „Nechceš ty ženy potrestat za to, že tě odmítly?“ radili mu. Bohužel si vzal jejich radu k srdci. S dalšími muži pak řešil i to, jak jsou ženy oproti mužům retardované a neschopné.

Diskutéři dokonce stanovili pravidla, kterými se skutečný muž prý musí řídit. 1. kluci nesmějí plakat, 2. kluci jsou silnější než ženy, 3. skutečný muž nežádá o pomoc, 4. ženě se nedá věřit a za 5. sex je o dobytí, ne o intimitě.

Zkrátka diskuze plná plodných názorů a myšlenek.

Související články

Další články