Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vraždící americký panic a jeho život v luxusu: Herecký synek jezdil v BMW, létal první třídou, ale to mu nestačilo!

Tihle povedení synáčkové si prostě myslí, že můžou všechno.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie

Určitě už jste slyšeli o mladíkovi jménem Elliot Rodger (22), který povraždil šest lidí a sedm zranil. Jestli ne, odkazujeme vás na náš předchozí článek.

22letý vrah si nežil vůbec špatně. Elliot je syn pomocného režiséra Petera Rogera a jeho nevlastní matka je slavnou francouzskou herečkou. Vzhledem k majetným rodičům si mohl užívat takových věcí, jaké si většina z nás v životě nebude moci dopřát. Jezdil luxusním BMW, na koncertě Katy Perry měl VIP místa, lítal první třídou a ani to nestačilo k tomu, aby o něho začala mít zájem dámská společnost.

Chlapec trpěl velmi nízkým sebevědomím, které si kompenzoval drahými věcmi a životem v luxusu. Velmi těžce snášel nezájem dívek, přes veškerou snahu je zaujmout o něj neměly zájem. Trpěl tak chorobnou nenávistí k ženám, která vyvrcholila střelbou, při níž zahynulo šest lidí a spousta jich byla zraněna.

Vrah před svým smrtelným řáděním varoval ve videu, které vyvěsil na Facebook. Většinu času tam mluví o tom, že je panic, nikdy se nelíbal se ženou a přitom je to skvělá partie. Vyhrožoval, že když trpěl on, budou ostatní trpět také. Bohužel svým výhrůžkám dostál.

Související články

Další články