Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Z modelky troskou! Soud projednává vraždu novináře Kuciaka. Mafiánská kráska budí hrůzu

Z modelky troskou! Soud projednává vraždu novináře Kuciaka. Mafiánská kráska budí hrůzu
Zdroj: Facebook.com, profimedia.cz
+ Dalších 30 fotografií
soudní proces
Na Slovensku začal soudní proces s obžalovanými novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Před trestním soudem v Pezinku stanuli čtyři obžalovaní, Marián Kočner, Alena Zsuzsová, Miroslav Marček a Tomáš Szabó. Novinář a jeho snoubenka byli zastřeleni 21. února 2018 v jejich domě v obci Vel'ká Mača v okresu Galanta. Podle dostupných informací si měl vraždu novináře objednat Marián Kočner jako pomstu za články, které Kuciak publikoval. Slovenská veřejnost řeší, jak velmi se od začátku kauzy změnila Kročnerova spolupracovnice Alena Zsuzsová. Ta měla vraždu objednat.

Čtyři obžalovaní z vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové byli předvedeni před soud za přísných bezpečnostních podmínek. Čtyři obvinění, Marián Kočner, Alena Zsuzsová, Miroslav Marček a Tomáš Szabó, byli dopraveni k soudu již v šest hodin ráno.

Marián Kočner, který si měl údajně vraždu novináře objednat, byl předveden k soudu v neprůstřelné vestě a ochranné přilbě na hlavě. Soudního procesu se zúčastnili také Kuciakovi rodiče i matka Martiny Kušnírové.

Rodiny obětí tak poprvé pohlédnou do tváří vrahů svých dětí. S dalším obviněným Zoltánem Andruskem bude soud probíhat zvlášť, protože muž s policií spolupracuje a mohl by tak od soudu odejít s nižším trestem. Ostatním obžalovaným hrozí trest odnětí svobody v délce 25 let až doživotí.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy