Marek Půček, který ráno před pátou na náměstí Kinských na pražském Smíchově nezvládl řízení, zabil jedenadvacetiletou dívku stojící na zastávce a z místa zbaběle, zřejmě v doprovodu dalšího muže, utekl, neměl podle zdrojů eXtra.cz problém jen s tím, že byl opilý.

Podle informací eXtra.cz je Půček, v pražské drogové scéně známý pod přezdívkou „Ovečkin“, drogový boss, se základnou v Plzeňské restauraci na pražském Andělu, kam přesídlil z ilegálně provozovaného baru v Radlické ulici. V hodinách před incidentem slavil s přáteli narozeniny.

Výpověď jednoho z nich má redakce k dispozici: „Byl vyjetej, ne opilej, a musel být moc. On byl spíš opatrnej řidič, nemohl si dovolit problémy, nikdy ho za drogy nesebrali, každopádně polovina smíchovskejch dealerů koksu a trávy nemluví o ničem jiným, než že Mára je ze hry. On se totiž nikde neukrývá, jsme si jistí, že už je v zahraničí, je to ten typ člověka, který má super kontakty, obklopoval se Albánci, kteří by mu určitě přijeli na pomoc, polovina jeho kamarádů kopaček z Kůnic v tom jede taky, má opravdu hodně přátel, kteří by ho v tom nenechali, on neběhá nikde po Praze, tutově už je v zahraničí, tím jsem si jistej. Má kontakty na Balkáně, v Asii, v západní Evropě. Ten skočil k někomu do káry a zdrhá.“

Připravujeme další informace.