Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Vozíčkář Petr ze StarDance: Je to borec, na večírku si dal panáka vestoje!

+ Dalších 14 fotografií
Pavla Tomicová (56) se znovu postarala o to, že diváci u StarDance 2018 neusínají. Pomohl k tomu jí k tomu vozíčkář Petr Procházka, s nímž s Markem Dědíkem (35) utvořili taneční trojici. Na konci vystoupení ho zvedla z vozíku a postavila na nohy. Byla to chvíle, která dojala celý sál. Ale nebylo to naposledy, co si Petr v ten večer stoupl na nohy!

Ani tuto sobotu nevynechali účastníci StarDance 2018 afterparty. Dorazil na ni i vozíčkář Petr Procházka. Nestal se tak hvězdou samotného tanečního souboje, ale i pozdějšího večírku.

„Na vozíku jsem přes dva roky. První den na dovolené jsem šel skákat, samozřejmě tam byl lehce alkohol. Večer ubylo trochu vody, skočil jsem špatně a dopadl jsem hlavou na kámen,“ líčil Pokorný, jak si přivodil zranění, kvůli kterému nemůže chodit.

Sen o tom, že zase bude chodit, mu na pár vteřin splnila Pavla Tomicová. Během vystoupení ho totiž zvedla z ivanlidního vozíku a postavila ho na nohy. A nebylo to naposledy, co na nich během večera zase stál.

I na afterparty se totiž ze svého kolečkového křesla dokázal zvednout. Postaral se o to choreograf a tanečník Jan Onder. „Kvůli nám si stoupl, Petr je borec!!!“ napsla k fotce s Petrem, na které oba drží v ruce panáka.

Těžko říct, zda Tomicová s Procházkou zůstane v kontaktu i po sobotním večeru. Vypadali ale, že si spolu rozumí, a tak se z nich možná stanou přátelé.

Mohlo by vás zajímat

Další články