Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Voráček konečně změnil image: Z vizáže zarostlého trosečníka je konečně chlap, co může mezi lidi

Kuba je úplně jiným člověkem.
Už bylo na čase. Jakub Voráček nejspíše konečně strávil několik desítek minut u zrcadla a udělal ze sebe člověka. Asi si i sám začínal uvědomovat, že se podobá trosečníkům z pustých ostrovů.

Jako nastávající otec asi pochopil, že to takhle nepůjde. Vždyť by to jeho dítko mohlo dostat šok, kdyby vidělo svého tatínka v takovém stavu. Kuba Voráček o sebe totiž v posledních týdnech a měsících evidentně moc nedbal. Pravdou je, že nebylo tolik třeba, protože na ledě v NHL se nějaký „look“ moc neřeší.

Nyní je ale v Čechách a účastní se mnoha akcí, proto už potřebuje vypadat tak, aby svoje jméno nějak reprezentoval. Na Instagramu se tak pochlubil fotkou, kde je k vidění, že se nejspíše na pár minut k zrcadlu postavil a také zašel ke kadeřníkovi. A hned je to jiný člověk, který už se nemusí bát vystoupit před lidmi.

Kuba se nyní se svojí sestrou stará o propagaci Nadace Jakuba Voráčka. Nedávno měl tiskovou konferenci, na kterou se dostavil i Petr Svoboda. Ten nadaci věnoval svoji zlatou medaili z Nagana. Voráčkova nadace pomáhá lidem s roztroušenou sklerózou.

Mohlo by vás zajímat

Další články