Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Vnouče všechno změní! Mama Džegr konečně do rodiny přijme Verču od tyče

Vnouče by ji mělo obměkčit.
+ Dalších 25 fotografií
Jágr s Kopřivovou posouvají vztah snad den ode dne. Nejdříve zasnoubení, pak společný byt v Praze a následně se hodně spekuluje i o dítěti, které je již na cestě. Bude právě tohle důvod, proč si Mama Džegr najde cestu k Veronice Kopřivové?

Mise Veroniky Kopřivové (25) se pomalu blíží ke konci. Proběhly zásnuby, koupil se byt a nejspíše už je na cestě i společné miminko. Jedna kaňka na tomhle příběhu ale stále je, a to rodina Jágra. Ta s ní zatím není příliš spokojená. Právě miminko ale často prarodiče hodně obměkčí a mohlo by to platit i na Mamu Džegr.

Jelikož má celkem přísná měřítka na Jágrovy přítelkyně, samozřejmě nemá radost z minulosti Kopřivové. Podle našich informací se s ní moc nebaví. Podobně je na tom i otec hokejové legendy. Toho dokonce vztah vůbec nezajímá a je k němu hodně skeptický.

V každém případě Jágr se evidentně v tomto případě před ničím nezastaví, a i kdyby se maminka stavěla na hlavu, tak si se svojí Verunkou to hnízdečko lásky vytvoří. Přeci jen jeho kariéra se blíží ke konci, a pokud někde ještě další sezónu bude hrát, pak spíše zvolí Kladno…

Mohlo by vás zajímat

Další články