Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vlčí dítě: Dívka trpí děsivou nemocí, po celém těle jí roste srst!

Dívce roste po celém těle srst.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie

Šestiletá Zhao Xinrui z Číny trpí vzácnou poruchou, která zaráží i lékaře. Po celém těle jí rostou černé chlupy, které vypadají jako srst.

První náznak onemocnění se projevil minulý rok, když holčičce bylo pět let. Tenkrát si její matka všimla podezřele vypadající skvrny na zádech. Doktoři jí však řekli, že jde pouze o znaménko, a poslali ji domů. Postupem času jí však srst pokryla celá záda, hýždě a nyní si razí cestu i na tváři, pažích a ramenou dívenky.

Sama Zhao je ze svého onemocnění nešťastná. Chodí stále zahalená, aby nikdo její postižení neviděl. Ve školce se jí ostatní posmívali, že vypadá jako krtek. Lékaři jsou však i přes veškerou snahu bezmocní. Rodina navíc nemá na případnou operaci a léčbu finance.

O holčičku se teď stará její otec a babička. Matka od nich zbaběle utekla hned, jak se u dívky objevila srst. „Chudák holka. Láme mi to srdce vidět ji takhle. Bylo nám řečeno, že na operaci může, až jí bude alespoň šest. Teď však na ni nemáme peníze, navzdory tomu, že na ni šetříme od té doby, co jsme se dozvěděli, že ji Zhao bude potřebovat,“ řekl zoufalý otec.

Související články

Další články