Homosexuál Vladko se poprvé představil veřejnosti v roce 2005, v prvním ročníku reality show VyVolení. Tam měl velké hysterické záchvaty, nervózně se houpal na židli a byl dost sprostý na ostatní lidi. Přesto si jej diváci oblíbili a dovedli ho až k vítězství.

Stal se opěvovanou celebritou a vyučenému kuchaři se otevřel svět, o kterém se mu ani nezdálo. Jenže taková sláva je vážně pomíjivá a on se pak stáhl radši do ústraní. Pokoušel se podnikat, myslel si, že mu úspěch v reality show přinese další úspěchy, jenže se mýlil. Tak se radši přestěhoval do zahraničí, ale ze Španělska se také vrátil se sklopenou hlavou.

Myslel si, že svou publicitu opráší podruhé, když opět zvítězil v další řadě VyVolených a získal pět milionů. Jenže ani to mu nepřineslo štěstí. Nabídky na herectví, které si tolik přál, stále nepřicházely a nepřicházejí dodnes. A Vladko by tolik toužil po herecké kariéře a být tím slavným umělcem.

Jenže jeho „talent“ doteď nebyl objeven a kuchtík se s tím nedokáže smířit. Obráží pofidérní akce, kde se snaží zviditelnit, snaží se dostat na různé večírky, kde jsou celebrity a kde by mohl získat nějaké kontakty. Jenže bohužel o něj už nikdo nestojí. Měl by se s tím smířit a jít dál a na šoubyznys radši zapomenout. Přeci jen by si měl zachovat alespoň trochu té důstojnosti, která mu zbyla.