Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vlaďka Erbová je zpět! Máme její nadupané fotky v bikinách po cestě karibským rájem!

Vlaďka má stále co nabídnout a je velice přitažlivá.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Vlaďka Erbová (35) měla už plné zuby těch sychravých a chladných podzimních dnů v Čechách, a tak vyrazila se svými dětmi a kamarádkami k moři! S radostí můžeme říct, že sexy fotkami z cesty nešetřila.

Její destinací se stala Punta Cana v Dominikánské republice. Teploty kolem 30 stupňů, zářící slunce a nekonečné bílé pláže, kam jen oko dohlédne. A samozřejmě noční dámské jízdy v hotelovém resortu s kamarádkami. Tak takhle vypadala vysněná dovolená Vlaďky Erbové!

Po rozchodu s Tomášem Řepkou, kdy Vlaďka prožívala velice kruté a smutné období, si tento malý odpočinek zasloužila právem. Její přítel, hokejista Michal Gulaši měl rozhodně na co žárlit, protože na tohle tělo se musel kouknout snad každý muž v okolí.

Přestože je Vlaďka po dvou porodech, musíme uznat, že vypadá fantasticky! „Já a můj velký zadek. 3 kila doma, strava byla poctivá a chutná,“ dodala Vlaďka ke své postavě s úsměvem.

Leckterá žena by mohla zblednout závistí, ale jak se říká – přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Snad to zafunguje u nás všech!

Související články

Další články