Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Vlaďka Erbová, Dominika Mesárošová nebo Petra Palusková: Čí silikonová výbavička je nejvíc hot?

Tak která je má nejhezčí?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 159 fotografií
Všechny tři jsou krásné a přírodě se rozhodly jít naproti tím, že si nechaly udělat silikonová ňadra. Robinsonka Petra Palusková, Dominika Mesárošová a Vlaďka Erbová se rády ukazují se svými umělými kamarádkami. Tyhle tři dámy jsou se svou prsní výbavičkou naprosto nepřehlédnutelné.

Petry Paluskové sice nikdy žádný jaderný fyzik nebude, ale kouká se na ni moc pěkně. Už v reality show Robinsonův ostrov všem divákům ukázala, že se nebojí odhalit své silikonové čtyřky. Když se plácala v bahně v jedné ze soutěží, tak byla do hry natolik zapálená, že jí vůbec nevadilo, když jí spadl horní díl plavek.

Přítomní spoluhráči byli z pohledu na Pétina prsa v šoku. Blonďatá Petra není žádná stydlivka a téměř všem jejím fotkám dominují její dva umělé balóny. Že by se snažila nalákat nějakého chlapa a konečně tak založit rodinu, po které touží?

Vlaďka Erbová (36) sice v současné době neprožívá zrovna šťastné období, a to hlavně kvůli tahanicím se svým bývalým partnerem, fotbalistou Tomášem Řepkou (43). Ale i přes problémy, které musí řešit, nezapomíná na sebe. V poslední době zhubla, ale prsa jí zůstala. Od Vlaďčina dekoltu nemůže odtrhnout oči nejeden chlap a my se vůbec nedivíme.

Známou provokatérkou, která se ráda vystavuje za všech okolností, je Dominika Mesárošová (31). Pro tu je léto doslova jako stvořené. Kdy jindy totiž dostane možnost vystavovat svá kůzlátka? Tak co myslíte, která ze silikonových krásek je má nejkrásnější?

Související články

Další články