Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vladimír Růžička a jeho krásná Marie otevřeně: Bude druhé miminko

Vladimír Růžička a jeho krásná Marie otevřeně: Bude druhé miminko
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Marie Růžičková (31), manželka hokejové legendy Vladimíra Růžičky (56), zažívá krásné období. Její manžel opět trénuje extraligový tým a společně zažívají rodinnou idylku. A to i přes to, že Vladimír často musí opouštět rodinné zázemí v Chomutově a přesouvá se do Hradce Králové, kde vede tamní hokejový klub. Jeho manželka, půvabná Marie, poskytla redaktorovi eXtra.cz exkluzivní rozhovor o tom, jak se aktuálně manželům žije. Že by byla u Růžičkových krize? Ani náhodou. Zlé hlasy se spletly. Marie prozradila, že s Vladimírem se intenzivně baví o druhém miminku.

S manželem Vladimírem vychováváte krásnou dceru Lejlu. Jak je pro vás náročná výchova?

"Obecně si myslím, že výchova dítěte je náročná pro každou maminku. Člověk se pořádně nevyspí, neustále je v zápřahu... Vychovávat dítě, aby bylo dobrým člověkem, je náročné, ale nese to i příjemné momenty."

Když jsme u nich. Co vám právě ve výchově Lejlinky nejvíce dělá radost a co nejvíce starost?

"Dceru máme hyperaktivní, ale je na druhou stranu hrozně hodná, což mi dělá radost. Je velmi učenlivá, chytrá a pořád se k nám tulí, a to nás jako rodiče těší. Starosti mi dělají jako každé mámě obavy z nemocí, aby byla zdravá."

Plánujete ještě dalšího potomka?

"Bavíme se o tom. V budoucnu bychom se rádi rozrostli. Ale netlačíme na to. Když to přijde, bude to fajn."

Jaký je vlastně život v manželství s hokejovou legendou?

"Náročné to je. Zejména v začátcích... Hodně lidí nás sleduje, když bych konkretizovala třeba sebe, tak se najdou lidi, kteří sledují, jak se chovám, oblékám a podobně. Snažím se manžela reprezentovat, ale skutečnost je taková, že jsme obyčejní lidé, normální rodina, která se snaží žít normální život jako všichni. Ale zkrátka jsme více na očích a musíme to přijmout."

Setkala jste se s něčím nepříjemným v tomto ohledu?

"Občas jsem někde četla nějaké negativní komentáře, ale osobně si to neberu."

Vladimír hodně pracuje a často cestuje - aktuálně vede tým Hradce Králové, jak snášíte odloučení?

"Myslím si, že to zvládáme. Je pravda, že jsme byli zvyklí být více spolu. Ale v Hradci máme byt a Vláďa déle než tři dny mimo domov není. Aktuálně dodělávám školu, takže až dodělám zkoušky, budu s ním v Hradci častěji. Hodně si ale voláme a jsem ráda, že opět trénuje. Půl roku byl doma a hokejem žije, takže jsem ráda, že zase pracuje naplno. Je v tuhle chvíli šťastný a tím pádem jsem i já."

Prožíváte s ním hokejové zápasy jeho týmu? Nebo fandíte třeba jinému týmu, než vede?

"Co se týká hokeje, tak jsem velká fanynka. Hokej mám ráda už od dětství a hrozně zápasy prožívám. Pokud to jde, tak jsem na každém zápase."

A fandíte týmu, který Vladimír trénuje, nebo máte tým, který je vaše srdcovka?

"Vždy fandím týmu, který manžel vede."

Sledujte portál eXtra.cz. V pondělí vám přineseme druhou část rozhovoru s manželkou hokejové legendy Vladimírem Růžičkou. Dozvíte se v něm třeba to, jak budou manželé trávit Vánoce, jaký nejkrásnější dárek Marie od Vladimíra dostala a třeba i to, kdo u Růžičkových vaří a na jaká jídla si potrpí.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy