Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vizionář Zdeněk Macura se pustil do dalšího odvážného projektu: Tímto činem ohromuje na FB!

Nebojte, nekope si hrob!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 12 fotografií
Často podceňovaný vizionář Zdeněk Macura se pustil do dalšího odvážného projektu. Vzhledem k neutuchajícím vedrům a tropickému počasí se rozhodl, že se potřebuje osvěžit, a navrhl si vlastní bazén. Ten si právě staví na zahradě.

I když to tak nevypadá, tak je to právě Zdeněk Macura (43), kdo nenápadně udává směr českého designu. V době, kdy si hipsteři z Letné mysleli, že palety patří leda tak do obchoďáku, z nich Zdeněk Macura už vyráběl své funkční budky pro týrané ženy. Až za pár let mladým studentům designu došlo, kolik se toho dá z palet vyrobit a za jaké „pálky“ můžou takové produkty prodávat ostatním pozérům.

Zdeněk byl tou dobou už někde jindy a filozofoval nad rokem 2017 a udělal geniální analýzu čísla 17. Tu si můžete přečíst ZDE.

Nyní se pouští do nového projektu v duchu minimalismu. „Venku je strašné vedro, tak jsem si řekl, že si na zahradě udělám bazének. Vykopal jsem díru asi 2×1 metr a právě ji vyzdívám. Doufám , že bude brzy hotová, abych se mohl trochu osvěžit,“ říká u fotky s lákavě vyhlížejícím bazénkem, který vůbec nevypadá jako rakev.

Zdeňku, dávejte si v tomto období velký pozor na Zdeňka Škromacha! To je známý milovník bazénů a je možné, že vám ten váš obsadí a začne své sociální sítě zásobovat milionem selfíček!

Fanoušci Zdeňkovi již tradičně fandí a dávají různé tipy. Někdo chce přiložit k dílu ruku, jiný zase paletu. Pan Honza mu dává dobrý tip k tomu, aby půdorys bazénku navrhl podle šířky pivních přepravek. Krásný příklad toho, že Češi nemusí být vždycky na sociálních sítích za hyeny!

Související články

Další články