Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vítězka SuperStar Emma Drobná po roce přiznala svoji lásku! Rozdali si to na hotelu!

Emma už svou lásku neskrývá!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Vyhrála Česko Slovenskou SuperStar, má mnoho fanoušků a konečně se přiznala ke své lásce! O kom je řeč? No přece se tu bavíme o talentované Emmě Drobné a jejím miláčkovi Štěpánu Urbanovi...

Finalisté poslední řady SuperStar Emma Drobná (22) a Štěpán Urban (19) konečně přestali skrývat svou lásku před světem a momentálně hází jednu zamilovanou fotku na sociální sítě za druhou. Pár vlastně tvoří už od soutěže, k prohloubení milostného vztahu došlo tenkrát prý už na hotelu.

Díky pěvecké soutěži Česko Slovenská SuperStar si oba vybudovali solidní základnu fanoušků. To je v dnešní době opravdu vzácné, protože většina účinkujících z pěveckých soutěží rychle zmizí do ztracena ve chvíli, kdy celá show na televizních obrazovkách skončí. Tento zamilovaný pár spolu tenkrát dokonce došel i do samotného velkého finále, tam ale Emma Štěpána porazila na celé čáře a soutěž vyhrála.

Emma se Štěpánem tvoří spolu pár už delší dobu. Před veřejností to ale dlouhý čas tajili. Mladá zpěvačka však konečně svoji lásku přiznala veřejně.

„Jsme spolu dlouho, asi rok. Byli jsme spolu na hotelu,“ prozradila mladá zpěvačka slovenským médiím (Novému Času).

Budeme jim tedy držet palce a přát jim, ať jim láska vydrží na věky věků, nebo minimálně do Nového roku.

Související články

Další články