Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vítěz hvězdné pěchoty na olympiádě je jasný: Paní čabajka rozesmála celý svět

Elizabeth Swaney (33) se na zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu moc nepředvedla. Američanka, která reprezentuje Maďarsko, při své jízdě na U-rampě nepředvedla jediný tríček. Už teď je jasné, kdo se stane nejhorším účastníkem velkolepé sportovní události. Podle jejího výkonu to vypadá, že by se na olympiádu skutečně mohl přihlásit každý.

Slávu už Elizabeth Swaney nikdo nikdy nevezme. Na olympiádě v Koreji totiž předvedla něco, na co se dá zapomenout jen stěží. Američanka, která reprezentuje Maďarsko kvůli svým prarodičům, jim zřejmě chtěla dokázat, že na to má. Bohužel pro ni se opak stal pravdou.

Během kvalifikační jízdy na U-rampě nepředvedla vůbec nic a sjela ji obloučky, které připomínaly zájezd školy v přírodě. Celkem právem jí tedy náleží poslední místo a celý sportovní svět se jí vysmívá, píše The Guardian. „Jsem vážně zklamaná, že se mi nepodařilo postoupit. Roky jsem na to tvrdě dřela,“ okomentovala svůj výkon lyžařka, když na něj byla tázána novináři bezprostředně po něm. Na olympiádu se dostala tak, že absolvovala velké množství závodů, které jí zajistily dostatek bodů pro účast. Elizabeth si sice splnila sen, ale těžko říct, zda to stálo za to.

Související články

Další články