Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Víte, jak s námi komunikují andělé? Tohle je jejich 5 signálů z astrálního světa!

+ Další fotografie
Věříte na anděly? Pak vás rozhodně bude zajímat, jak jim porozumět a rozklíčovat jejich znamení z astrálního světa. Andělé s námi komunikují prostřednictvím různých signálů, kterými reagují na naše životní situace. Nebojte se tedy na ně obrátit, pokud se cítíte mizerně, stojí při vás kdykoli.

Andělská znamení nemusí být vždy výrazná a do očí bijící, to ovšem rozhodně neznamená, že neexistují. Andělé k nám vysílají signály z nějakého důvodu a ani jejich podoba není náhodná. Mějte tedy otevřenou mysl, jedině tak vzkaz z astrálního světa pochopíte.

Pojďme si ujasnit, kdo andělé vůbec jsou a jak je tedy správně vnímat. Jde o světelné bytosti, které touží po tom pomáhat lidem, a to s každou jejich životní situací. Nemusíte se tedy bát, že se stanete v očích andělů špatným člověkem. Navíc jsou andělské bytosti obdařeny svobodnou vůlí, nesmrtelností a božskou inteligencí.

Vzhledem k tomu, že andělé vnímají naše přání a modlitby, sesílají nám na zem odpovědi prostřednictvím jejich znamení. Dávejte tedy pozor, jaké věci často slyšíte nebo vidíte. Toto jsou nejčastější znamení, která nám andělé dávají.

1. Peříčka

2. Bílé chmýří

3. Mince

4. Náhlé změny teplot

5. Duha

Pokud jste se tedy úspěšně napojili na anděla, který se rozhodl přijmout vaše modlitby, je velmi pravděpodobné, že jedno z těchto 5 znamení zaměstná dost často vaši pozornost. Tím vám dá anděl najevo, že o vás ví!

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Mohlo by vás zajímat

Další články