Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Víte, co se děje s pannou, než do ní zaboříte svůj penis? 14 fotek z fabriky na umělé holky vás dostane

Cesta k finálnímu produktu je opravdu dlouhá.
Zdroj: robertbenson.com
+ Dalších 10 fotografií
Napadlo vás, co všechno prožije panna, než se dostane k zákazníkovi? Tyhle hračky, které opuštěným pánům zpříjemňují dlouhé večery, jsou hodně oblíbené v USA a Japonsku. Ale do silikonu rádi zaboří penis i někteří Evropané. Co se tedy s pannou děje, než ji doma začnete svádět?

Jejich obliba rychle roste. Už to není jen záležitost pro muže, kteří nemají kde smočit. Už je to trochu mainstream, kterému podléhají i ženy a nebo dokonce páry. Proč si nevzít do ložnice tuhle umělou holku, která umí mlčet a nežárlí, že?

Fotograf Robert Benson vyrazil do fabriky RealDoll a nafotil sérii, která ukazuje, jak se takové panny vyrábějí. RealDoll sídlí v americkém San Diegu a patří k největším výrobcům umělých holek na světě.

„Lidé, kteří tu pracují, jsou opravdu velmi talentovaní umělci. To, co dělají, dělají se skutečným zápalem pro věc. Je to jejich vášeň,“ uvedl k zajímavým fotkám sám fotograf Robert Benson.

Panny vznikají s láskou, že? A když opustí svůj domov v San Diegu, tak je čeká už jen nízký a pudový sex. I když, někteří pánové se do své umělé holky možná i zamilují

Související články

Další články