Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Víte, co o vaší osobnosti prozradí tvar nehtů?

Co si myslíte, že na vás práskne tvar nehtů?
Zdroj: archiv
Asi vás už nepřekvapí, že téměř každá část vašeho těla o vás prozradí víc, než byste možná sama chtěla. My vás dnes rozklíčujeme podle tvaru vašich nehtů. Nechtějte nás oklamat a kápněte božskou. Tvar umělých pařátů vaši povahu nezamaskuje.

1. Podlouhlý tvar

Jste veselí a zábavní společníci. Nezkazíte žádnou legraci, a proto jste v kolektivu tolik oblíbení. Za vaší negativní vlastnost se dá považovat pohodlnost a občasná lenost Velcí kariéristé z vás tedy nebudou.

2. Široký

Rozhodně vám nedělá problém říct nikomu do očí, co si o něm myslíte. Upřímnost se dá považovat jak za vaši silnou stránku, tak i za tu slabou. Všeho moc škodí a někdy je prostě lepší nechat si určité věci pro sebe.

3. + 4. Oválný

Patříte mezi osoby se smyslem pro detail a eleganci Vše, co děláte, děláte perfektně a bez jediné chybičky. Jste rozhodně cílevědomí a inteligentní. Možná proto, že tolik vynikáte, nepatříte zrovna k oblíbeným jedincům.

5. Čtvercový

K vašim nejsilnějším vlastnostem patří odhodlanost a smysl pro spravedlnost. Nedělá vám problém pomoci slabším a jít proti davu. K vašim špatným vlastnostem patří asi jen to, že nedokážete relaxovat, což se podepisuje hlavně na vašem zdraví.

6. + 7. Trojúhelníkový

Osoby s tímto tvarem nehtů jsou velmi kreativní a dá se jim přezdívat chrlička nápadů. Proto se velmi dobře uplatní v umění a vědě. Společnost vás bere spíš jako podivíny, kteří jsou zvláštní ve všech ohledech. Vaše zvláštnost je ale genialitou.

8. Mandlový

Jste upřímní, přátelští a věrní. Máte neuvěřitelně vyvinutý smysl pro rodinu. Dělá vám radost, když se o někoho můžete starat. Kvůli vaší obětavosti vám ovšem zůstává moc málo času na vás samotné. Proto více preferujte čas pro sebe.

9. Véčkový

Jste pracovití a především velmi ambiciózní. Nedělá vám tedy sebemenší problém poprat se se zadanými úkoly a splnit je na jedničku. Za svými cíli si ovšem jdete klidně přes mrtvoly, což z vás nedělá zrovna miloučké bytosti.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy