Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Víte, co je tím největším sexuálním mýtem?

A pak, že na velikosti nezáleží.
Zdroj: profimedia.cz
O sexu se mluví neustále. V každém časopise a na každém webu najdete sekci sexuálních témat, která máme prostudovaná horem dolem. O sexuálních mýtech se toho už taky celkem dost napsalo, ovšem víte, co je považováno za vůbec největší sexuální mýtus?

Já porno nesleduji, sex bez orgasmu pro mě nemá význam a na velikosti přece nezáleží. Asi ty nejvíce diskutované sexuální mýty, na které si dělá každý z nás svůj osobní názor podle zkušeností a znalostí. Koneckonců stejně je všem jasné, že na pornu frčí všichni, sex milujeme, i když si neužijeme zaslouženou slast, a co si budeme povídat, s malým kašpárkem se toho moc nesvede, naopak s obřím taky ne. Podívejme se ovšem na ten největší sexuální mýtus, který mate každého z nás.

Tou záludností je délka sexu. Odpovědi každého z vás se budou nepatrně lišit, a tak se v tom pojďme trochu zorientovat. Výzkum potvrdil, že průměrná doba sexu je pouhých 5 minut. K tomuto číslu došla psycholožka z queenslandské univerzity, která tím vyvrátila všechny lži o tom, jak je sex dlouhý. 5 minut je dlouhých 300 vteřin a za takovou dobu se toho dá stihnout víc než dost, nemyslíte?

Související články

Další články