Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

ViralBrothers se tomu smějí: Nepochopíte, na jaké blbosti vydělává Stýblo šílené peníze

Zdroj: youtube.com
Více než čtyři roky baví český národ svými střelenými videi společně s Erikem Meldikem jako ViralBrothers. Jenže to Čeňkovi Stýblovi nestačilo a chtěl expandovat i do zahraničí. A to se mu fakt vyplatilo. Vydělává neuvěřitelnou dardu. Jenže zdají se vám jeho spoty vůbec ještě vtipné?

S Erikem tvoří vážně vtipnou dvojici, byli vlastně průkopníky mezi virálními videi. Jenže Čeněk si řekl, že by chtěl vydělávat ještě víc peněz, a trhl se od svého parťáka. Založil zahraniční SuperHero Real Life a tím si pořádně namastil kapsu. Podle informací Forbesu si přijde měsíčně až na neuvěřitelných 910 tisíc korun

Samozřejmě se o ně musí ještě podělit se svými zahraničními společníky, ale zbude mu taková částka, že se nám o ní může jen zdát. Jenže čeští fanoušci jsou z něj docela už znechucení Co totiž pouští do světa, to už hraničí dost s infantilností, až si děláním srandy z inteligence fanoušků.

Jak si jinak vysvětlit fakt, že po opravdu vtipných scénkách, co natočil s Erikem, se zaprodal divným parodiím na filmové superhrdiny, které jsou někdy inteligenčně na bodu mrazu a normálnímu člověku snad nemůžou ani přijít vtipné. Jenže asi v Japonsku a v Asii mají jiný styl humoru a tam se mohou po videích utlouct.

My vám jeden klip přinášíme Posuďte sami, jestli byste na toto chtěli koukat, nebo jestli vám to přijde jako naprostá stupidita.

Související články

Další články