S Erikem tvoří vážně vtipnou dvojici, byli vlastně průkopníky mezi virálními videi. Jenže Čeněk si řekl, že by chtěl vydělávat ještě víc peněz, a trhl se od svého parťáka. Založil zahraniční SuperHero Real Life a tím si pořádně namastil kapsu. Podle informací Forbesu si přijde měsíčně až na neuvěřitelných 910 tisíc korun!

Samozřejmě se o ně musí ještě podělit se svými zahraničními společníky, ale zbude mu taková částka, že se nám o ní může jen zdát. Jenže čeští fanoušci jsou z něj docela už znechucení. Co totiž pouští do světa, to už hraničí dost s infantilností, až si děláním srandy z inteligence fanoušků.

Jak si jinak vysvětlit fakt, že po opravdu vtipných scénkách, co natočil s Erikem, se zaprodal divným parodiím na filmové superhrdiny, které jsou někdy inteligenčně na bodu mrazu a normálnímu člověku snad nemůžou ani přijít vtipné. Jenže asi v Japonsku a v Asii mají jiný styl humoru a tam se mohou po videích utlouct.

My vám jeden klip přinášíme. Posuďte sami, jestli byste na toto chtěli koukat, nebo jestli vám to přijde jako naprostá stupidita.