Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Vir, který děsí svět? Pche! Okamura, brokolice a dalších 5 věcí, které jsou horší než ebola!

Ebola je strašná věc. Ale jsou i strašnější.
+ Další 2 fotografie

Svět děsí ebola a tupí čeští novináři straší národ imbecilními články o tom, co bude, až strašlivý africký zabijácký vir přijde do Čech. Přitom existuje tolik strašlivějších věcí než ebola, o kterých se nepíše! Tak třeba:

1. Tomio Okamura

Spolknout to i s navijákem Babišovi, to se dá ještě u venkovanů a seniorů pochopit, přeci jen ta kampaň postavená na populismu ho stála miliardu a stejní lidé masově ve třicátých letech volili Hitlera, ale myslet si, že Okamura je dobro, které to myslí dobře, může jenom idiot. O to horší je, kolik idiotů Tomio strhnul. Zatímco Babiš ale dělá byznys a chce řídit střední Evropu, Okamura by pro peníze, které mu nese jeho strana o osmi lidech, klidně zakládal koncentrační tábory. Proto je horší než ebola!

2. Brokolice

Díky brokolici a vařené/dušené zelenině si lžou do kapsy celé národy. Vařená brokolice je samozřejmě chuťově hnusná, zatímco škvarky a řízek jsou dobré, no jo, ale to si jedinci posedlí kultem těla a zdravým životním stylem nesmí nikdy přiznat, a proto lžou sobě, svým dětem, no prostě lžou celému světu, že jim to chutná! Brokolice nutí lidi lhát, a proto je horší než ebola!

3. Exkluziv Kateřiny Brožové

Ano, autor tohoto textu ví, že i naprostá hovada a senilnější populace mají nárok na svůj televizní program, proto existují show, jako je Sejdeme se na Cibulce apod. Ale Exkluziv Kateřiny Brožové se zjevně vysílá jen proto, že jeho hlavní protagonistka se „hodně kamarádí“ s majitelem televize, takže na něj v reálu koukají jen osvětlovači ve studiu a samotná Brožová a Exkluziv tak zabírá čas jiným krásným pořadům, třeba něčemu s Marcelem Zmožkem, nebo právě s Cibulkou. Proto je Exkluziv K. B. horší než ebola.

4. Restinpísáci

Ať kdokoli umře, Robinem Williamsem počínaje a trapným řidičem auta z Rychle a zběsile konče, vyrojí se na „fejsu“ sto padesát tisíc „restinpísáků!“ A začnou předstírat, že truchlí za čerstvou mrtvolu, aniž by ještě včera tušili, kdo že budoucí mrtvola je. Jsou neupřímní, jsou falešní, kradou nám čas, a až to klepne nás, nebudou za nás navíc truchlit, ač truchlí za každého kokota. Proto jsou restinpísáci horší než ebola.

5. První sex

Ač o něm po letech vyprávíme jako o krásném okamžiku, kdy jsme tenkrát v létě o senách opřeli Simsona o posed a ojeli na něm sousedovic Jarku, v reálu je první sex úděsný ve všech aspektech. Je krátký, je nervózní, je trapný a často to ani není sex, což nikdy nikdo nepřizná, prostě dělá lháře i z lidí, kteří normálně nelžou. Proto je první sex horší než ebola!

6. Turecko

Podivná země, která historicky světu nic nedala. Tedy krom krutých válek, nebraní zajatců, krvelačnosti a telenovely Tisíc a jedna noc! Turci jsou do sebe zahledění, neuctiví, hluční obkladači a mají tlusté ženy. Do toho nevědí, zda patří do Asie, nebo do Evropy a jestli se modlit k Mekce, Ježíšovi, nebo Kebabu. Vůbec je Turecko prostě zcela zbytečná, otravná země, která je tak velká, že je nezničitelná a nezrušitelná. Proto je horší než ebola.

7. Pořadí neděle – pondělí

Není nic odpornějšího než po prokaleném víkendu vstávat do práce a vše je to způsobeno tím, že mezi neděli a pondělí není vložený jakýsi neutrální den, který by umožnil regeneraci po kalbě a dospání se. Nejhorší na tom všem je, že i kdyby se zavedl, Čecháčkové by ho zneužívali k dalšímu kalení! Prostě není pomoci. Proto je pořadí neděle – pondělí horší než ebola!

Mohlo by vás zajímat

Další články