Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

VIP proměna roku: Dcera Jitky Asterové totálně změnila image, neuvěříte, jak teď vypadá!

Anna Linhartová prošla výraznou proměnou.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Mladičká Anna Linhartová (20) patřila k sexy zrzkám českého šoubyznysu, za kterými se díky jejich neotřelému zjevu každý otočí. Před několika dny ale tahle éterická dívka prodělala výraznou změnu image.

Herečka byla pozvána jako host na přehlídku módního domu Chanel, jejímž hlavním návrhářem je od roku 1982 Karl Lagerfeld. Slavnostní akce se konala v rámci pařížského fashion weeku a Anně se podařilo zazářit jako světové hvězdě, což je vidět na přiloženém videu.

Kráska si pro tuto příležitost nechala zesvětlit vlasy na platinovou blond, lehký make-up zvýraznila rudou rtěnkou a fotografové ji fotili, jako by na koberci stála hollywoodská hvězda. Linhartová se na přehlídku pochopitelně oblékla kompletně od této značky. Šedé tvídové sako s modro-černou sukní s krajkou doplnila stříbrnou koženou kabelkou, vše z kolekce Chanel ready-to-wear podzim/zima 2014.

O účasti této herečky, kterou jsme mohli vidět třeba ve filmu Nevinnost nebo Cesta do lesa, informovala i zahraniční média.

Související články

Další články