Od pondělí do neděle probíhá v Praze nejsledovanější módní událost roku, a to Fashion Week 2014. A jak celebrity pojaly tuto významnou událost?

Přehlídky se jenom hemží módními policisty a redaktory z módních magazínů, tak se slavné ženy nemůžou nechat zahanbit. Na zahajovacích přehlídkách byli všichni jako ze žurnálu, ale je škoda, že hlavní barvou se tam stala opět černá. Ale našly se světlé výjimky.

Podle nás zazářila modelka Karolína Bosáková (35), která jako jedna z mála nebyla oblečená do černé, ale do výrazně fuchsiové. S outfitem sladila i rtěnku. Béžové lodičky jsou k těmto šatům naprosto vhodné.

Moc se nám líbila i Eliška Coolidge Hašková (73), která si i v pokročilém věku drží styl a šarm. Takto kdybychom vypadali v jejím věku, tak budeme jásat. Eliška zvolila velmi decentní model, který ale není nudný nebo nezajímavý.

Hezky vypadala kožešina Anety Vignerové (26), zato se nám ale nelíbily její extrémně dlouhé kalhoty, které by potřebovaly zkrátit. Pod kožešinku si vzala plisovanou tuniku, která jde zas do módy.