Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sexuolog Petr Weiss je na dně! Ve voze značky JAGUÁR vjel do protisměru. Výsledkem nehody jsou 2 mrtví

Petr Weiss nemá sílu se k případu vyjadřovat.
Zdroj: reprofoto FTV Prima, profimedia.cz
V pátek 16. září došlo na Pelhřimovsku k vážné dopravní autonehodě. Jaguár, který vjel do protisměru a střetl se čelně s Fordem Focus, řídil údajně známý český sexuolog Petr Weiss. Výsledkem nehody jsou dva mrtví lidé.

V pátek 16. září došlo na Pelhřimovsku k vážné autonehodě. Jaguár, který vjel do protisměru a střetl se čelně s Fordem Focus, řídil údajně známý český sexuolog Petr Weiss.

Řidič protijedoucího auta po nárazu ihned zemřel a jedna z jeho spolujezdkyň svůj boj o život vzdala v nemocnici o víkendu.

Petr Weiss poslal redakci iDNES.cz textovou zprávu, ve které bylo, že mu je to nesmírně líto, ale momentálně není schopen v současném stavu vydávat jakákoliv vyjádření. Policejní mluvčí Tomáš Procházka uvedl: „Z neznámých příčin přejelo vozidlo do protisměru, kde se střetlo s Fordem Focus.“

Při nehodě zemřeli dva lidé. Po střetu dvou aut přišel na místě o život pětapadesátiletý řidič Fordu a jeho pětadvacetiletá spolujezdkyně podlehla zraněním o dva dny později v nemocnici. Třetí spolujezdkyní je devětačtyřicetiletá žena, jejíž stav je stabilizovaný a zotavuje se v brněnské nemocnici.

Petr Weiss byl jen lehce zraněn. Tohle není první špatná zkušenost známého sexuologa a psychiatra s řízením. Již před osmi lety se stal Petr Weiss účastníkem jiné dopravní nehody, kde byl ale za poškozeného on.

Související články

Další články