Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Víme, s kým Šebrle zesměšnil manželku! ÚLET SE SEKRETÁŘKOU ho vyjde draho

+ Dalších 9 fotografií
Identita ženy, se kterou se Roman Šebrle (43) pod vlivem alkoholu spustil na večírku Primy, se, zdá se, blíží k odhalení! Svou manželku Evu Šebrlovou (41) ztrapnil před celou republikou s holčinou, která na Primě pracuje jako sekretářka. Na rozdíl od něj je nezadaná, takže ji peklo, které momentálně prožívá provinilec Roman, nečeká!

„Jmenuje se Denisa, je asistentkou na obchodním oddělení. A nikoho nemá, takže to extempore se jí nijak nedotkne. Romana je mi strašně líto. Je to opravdu hrozně hodný chlap, fakt vzorný manžel, ale to vedro a alkohol spolu s testosteronem udělaly svoje,“ svěřila se nám jedna ze zaměstnankyň Primy.

„Všichni jsme tam na to nevěřícně zírali a bylo nám jasné, že tím, co Roman Šebrle předvádí, si možná ničí budoucnost. Doma to má teď k nepřežití, Eva to samozřejmě naprosto nepobrala,“ dodala.

Moderátor teď může jen doufat, že Eva potlačí své ego a tenhle ojedinělý kiks manželovi odpustí. Rodině by to určitě pomohlo…

Mohlo by vás zajímat

Další články