Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Víme první: Matěj Homola rozdýchává hrůzný zážitek! Po poledni našel v zatopeném lomu mrtvolu! Co se přesně stalo?

Zdroj: profimedia.cz

Frontman skupiny Wohnout Matěj Homola (40) nebude na dnešní den vzpomínat v dobrém.

Před druhou hodinou odpoledne našel při pátrání po ztraceném muži jeho mrtvolu v lomu u Horní Cerekve na Pelhřimovsku!

"Je to pravda, nějací chlapi si tam dělali táborák, opékali buřty a zřejmě i popíjeli. Byli to zřejmě dělníci z východu, nějak po jedné začali hledat jednoho z nich a požádali mě o pomoc. Bohužel jsem ho po čtyřiceti minutách objevil v asi čtyřmetrové hloubce ve vodě," řekl nám lehce otřesený zpěvák před pár minutami.

Lom v Cerekvi je známou lokalitou, kterou vyhledávají rekreanti ze širokého okolí, velmi oblíben je pro čistotu vody i mezi potápěči. Sám Homola se podle svých slov ocitl v podobné situaci poprvé: "Opravdu to nebylo nic příjemného, dělali jsme, co se dalo, ale tomu člověku už bohužel nebylo pomoci," dodal ještě zpěvák o jednačtyřicetiletém muži, u kterého přivolaný lékař předběžně konstatoval smrt následkem utonutí.

"Ve 13:46 jsme přijali oznámení muže, že se mu v okolí lomu ztratil kamarád. Než jsme přijeli na místo, byl muž nalezen ve vodě a vytažen na břeh. Utonulý je cizí státní příslušnosti, samozřejmě to celé dále šetříme," řekl nám k případu nprap. Martin Dušek z pelhřimovské policie.

Na místě je už krom vyšetřovatelů i pohřební služba.

Související články

Další články