ExLunetic Martin Kocián (38) má zaděláno na pořádný průšvih, který nápadně připomíná kauzu vraha z BMW Marka Půčka (24)!

Jeho dnes už bývalá partnerka K.Z. na něj dnes podává trestní oznámení pro ublížení na zdraví, napadení a neposkytnutí první pomoci. Toho se měl Kocián dopustit v polovině srpna, kdy po prudké hádce do přítelkyně údajně v pražském Braníku najel svým vozem, jehož otevřenými dveřmi dívku srazil.

„Kdyby mě tam alespoň nenechal zraněnou ležet a neujel,“ líčí v slzách Kociánova přítelkyně, která si po tříletém soužití se zpěvákem sbalila ve společném bytě věci a vzkázala mu, že už s ním nechce mít nic společného.

Z toho, že ji kontaktovalo eXtra.cz, dvakrát nadšená nebyla: „Prosím neotiskujte moji tvář, ten kluk bojuje s perníkem skoro dvacet let, bojím se ho, můžu si za to sama, ale už chci klid. Mám na šest týdnů sádru, chodím s tím do práce, věřte mi, že už tak mám dost starostí.“

Kocián, kvůli jehož fetování nikdy doopravdy nedopadl comeback Lunetiku, dlouho žil s matkou své dcery Vanessy (5) Andreou, kterou střídavě opouštěl a vracel se k ní, stejně jako ke zraněné dívce. Ta nám nakonec prozradila mnohem víc a fanynkám Lunetiku se to líbit nebude.

Připravujeme vyjádření Martina Kociána a další podrobnosti.

Měli jste s Martinem a jeho fetováním či úlety zkušenost? Napište nám na redakce@extra.cz