Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Víme první: Druhý „pohřeb“ Ivety už má scénář a termín! Kdy, kde a proč ho nepořádá Rychtář? Známe odpovědi!

Média ani Milouš Jakeš na akci nebudou, ale v téhle story jeden
nikdy neví.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Iveta Bartošová (†48) bude skutečně mít další poslední rozloučení, o kterém má veřejnost a některé tištěné bulváry předem jasno – pořádá ho Rychtář a neměl by se uskutečnit, protože „Ivetě už by se měl dát pokoj“.

To první není ve skutečnosti pravda a s tím druhým nesouhlasí pořadatelé, lidé okolo vedoucí Ivetina fanklubu Renaty Musálkové a manažerky poslední Ivetiny kapely Lenky Páclové. Ti se důrazně ohrazují proti tomu, že pořádají pohřeb a že za akcí stojí vdovec po zpěvačce Josef Rychtář (56), jak píší média, která se o plánech akce dozvěděla z webu fanklubu, se kterým Josef a Jan Rychtářovi komunikují, proto se stali okamžitě „podezřelými“.

„Pořádáme v Uhříněvsi pietní rozloučení pro všechny, kdo se nemohli s Ivetou rozloučit dříve, není to v žádném případě pohřeb, ale pietní akce se zádušní mší,“ říká Páclová s tím, že akce, která proběhne v sobotu 21. června od tří hodin v uhříněveském kostele, měla být původně jinde.

„Odmítla nás snad všechna divadla a podobné prostory, kde jsme to chtěli udělat, proto jsme zvolili toto místo, od tří se bude moci přijít s Ivetou kdokoli rozloučit a zapálit svíčku, pro věřící proběhne pod taktovkou zdejšího faráře zádušní mše,“ dodává Páclová s tím, že pořadatelé chtějí v rámci možností, aby akce proběhla v klidu, což je ale spíše jen zbožným přáním.

Do kostela podle našich informací nebudou mít přístup média a bude jej střežit ochranka. Utrum prý má i vyhlášená skupinka exhibicionistů v čele se Zdeňkem Macurou (40), který si z poslední Ivetiny akce na stejném místě udělal one man show, aniž by musel pronést jediné slovo nebo se s někým servat.

„Důrazně žádáme média o zdrženlivost a respektování charakteru akce a předem říkáme, že se pokusíme nedat prostor lidem, kteří by se prostřednictvím akce pokoušeli jakkoli zviditelňovat,“ vzkazují v marné víře médiím i všem Ivetiným ex lidé, kteří za akcí stojí, a všichni bulvární novináři, fotografové a vydavatelé, kteří se tématu věnují, už vědí, že je v kauze Iveta čeká další pracovní sobota, která bude navzdory přání pořadatelů vším, jen ne klidným rozloučením s Ivetou, které navíc podle našich informací, věřte tomu, nebo ne, nebude rozloučením posledním

Související články

Další články