Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Víme první! Dejdar promluvil z USA o vraždícím švagrovi: S jeho bandou zločinců nechci nic mít! Co nám ještě řekl o nenáviděném příbuzném?

Martin Dejdar a vrazi, kteří mu přidělávají bulvární vrásky na čele.

Herec Martin Dejdar (48) čelí v USA nepříjemnostem ohledně organizované bandy vrahů, v jejímž středu je, jak včera jako první informoval portál eXtra.cz, jeho švagr Michael Šváb (45).

Ten je spolu s kumpány obviněn z únosu, vydírání a zastřelení českého podnikatele Petra Vlacha (†72), jehož tělo našli v Itálii poté, co byl skupinou vylákán do Francie a zavražděn. Policie obvinila pět lidí, kterým hrozí doživotí.

Portálu eXtra.cz se jako prvnímu podařilo získat vyjádření nebohého herce: „Pokud někdo spáchal těžký zločin, ať je po právu potrestán, ať je to, kdo je to! Nestýkal jsem se s ním víc, než bylo nutné. Nezajímalo mě, co dělá, nejsem za nikoho odpovědný,“ říká Dejdar, který evidentně trpí tím, že nenáviděný bulvár logicky „hraje“ celou kauzu přes jeho osobu: „Typické je, že nějaká banda zločinců něco provede, ale články píšou o mně! S aktivitami pana Švába jsem neměl, nemám a nechci mít nic společného ani já, ani moje rodina. A pokud se bude někdo snažit s touto politováníhodnou kauzou jakkoli spojovat mé jméno, tentokrát budu bránit sebe i svou rodinu všemi dostupnými prostředky,“ dodává Dejdar, který se coby známý bojovník proti bulvárním praktikám následně pouští do velmi zajímavého pokračování:

„Nic jsem nespáchal, poctivě pracuji a všichni, kdo se snaží vytěžit z této kauzy senzaci přes mé jméno, jsou lidé bez svědomí. Jména zločinců se pomalu napsat nesmějí a mé jméno bude očerňováno? Kdo hájí právo v této zemi? Novinářská obec volá po svobodě slova, ale v českém pojetí jde o anarchii slova a lži a beztrestnost anonymních pisálků, co se vydávají za novináře,“ pokračuje Dejdar v obžalobě nejen švagra, ale i mediálního prostředí. Následně celou věc utíná: „Toto je mé jediné a poslední vyjádření k této věci!“

Připravujeme další informace k osobě Michaela Švába i polemiku s jistě zajímavým postojem Martina Dejdara k celé věci.

Mohlo by vás zajímat

Další články