Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Víme první: Biatlonistka Soukalová ukončí vztah s Koukalem, který se jí do té doby bude držet jako klíště!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií

Biatlonistka Gabriela Soukalová (24), aktuálně největší česká kočka, co se zimních sportů týče, se spustila s badmintonistou Petrem Koukalem (28) a její fanatičtí ctitelé rozhodně nemusejí myslet na sebevraždu.

Vztah totiž skoro nemá šanci na budoucnost vzhledem k jistým charakterovým vlastnostem Koukala, o kterých se nesmí psát, protože Koukal překonal rakovinu varlat a od té doby je logicky zbožštělý, navíc je to celkem pohledný muž, což je pro naivní blondýnu z bílé stopy smrtící kombinace, o které naštěstí zatím netuší, a tak ji čeká velmi šťastné období, po jehož konci ji čeká velmi nešťastné období, během kterého nebude o tom šťastném období mluvit stejně jako její předchůdkyně v biatlonistově posteli.

Koukal má na slavné mimořádné "štěstí", díky kterému udržuje šanci zůstat v povědomí i do budoucna. Badminton je totiž velmi okrajový sport a Koukal se, při vší úctě k jeho boji, proslavil až střetem se zákeřnou nemocí, kterou ale porazil a bylo třeba jednat, protože udržet pozornost rakovinou nejde donekonečna, nota bene když ji má kdekdo.

Své o tom asi ví poslední Koukalova partnerka, na intimní sféru mimořádně citlivá moderátorka Lucie Šilhánová (33), která je známá mimořádnou zdrženlivostí v přelétavosti. Od vztahu s badmintonistou si slibovala mnohé, dokonce se k němu po slibech, že už to fakt neudělá, vrátila po rozchodu v roce 2012, aby v létě 2013 chlapce opouštěla podruhé kvůli později přiznané Koukalově "letní chybě", volně přeloženo "podruhé mu na něco přišla".

Šilhánová dodnes odmítá vztah i jeho konec jakkoli komentovat, téma je tabu i pro její blízké okolí, podle kterého svého posledního partnera odmítá komentovat především v jeho vlastním zájmu. Koukal byl oficiálně skoro rok sám, než na jaře letošního roku (oficiálně později, viz níže) přebalil Soukalovou jejímu příteli Mirkovi. Hodně si pospíšil, aby byl vztah "venku". Se Soukalovou, která by asi ještě bývala raději počkala, se dostavil jako doprovod na akci s Petrem Čechem a vztah legitimizovali.

Koukalova možná spolumotivace v podobně prestiže partnerky, kterou ale samozřejmě navzdory našim podezřením vroucně miluje, může být ale pro biatlonistku i velmi výhodná. Má totiž absolutní jistotu, že ji Koukal neopustí, i kdyby se před jeho očima spustila s celou mužskou olympijskou štafetou, a navíc tento ji bude na rukou nosit a rozmazlovat, a to až do doby, než bude prokouknut, případně než sbalí někoho slavnějšího.

Související články

Další články