Jsme přející a každý má právo na lásku a štěstí, ale jsou páry, které prostě nemají šanci, jen je blbé to říct na plnou hubu. Ale my to stejně řekneme. A vy si pěkně zanadávejte, jaké jsme nechutné slávychtivé hyeny, a za rok se nám nemusíte omlouvat, chápeme, že ne každý má tu moc vidět do budoucnosti! Takže, kdo se bude příští rok podle nás rozcházet?

Hana Mašlíková & André Reinders

„Mašle“ (32) hledá chlapa patnáct let a zatím si nestihla vyjasnit, jestli chce ten cash, nebo lásku. Do toho je s ní fakt komplikované soužití. Reinders, světově uznávaný thaiboxer a tuzemská špička bodybuildingu a fitness tréninku, je to nejlepší, co ji v životě potkalo. Ale kdepak s tím na Hanku.

Letos od ní utekla chodící miliarda, obránce nároďáku Michal Kadlec (30), načež měsíce tajila, že s Reindersem, letitým kamarádem, konečně začala žít. Před šesti týdny, kdy už to věděli naprosto všichni, to přiznala, ale to teď zase začala bagatelizovat. Jeden by si mohl myslet, že si přemýšlivého rytíře s horou svalů, který ji navíc vzal do kšeftu, nechává tzv. v záloze a dál hledá jinou miliardu, ale to jistě nebude pravda.

Modelka v každém případě přeceňuje trpělivost nejtrpělivějšího chlapce na světě. Jeho kalich musí přetéct. A bude to příští rok. Ofiko se to ale vlastně nestane, protože Hanička s ním přece nechodí, hihi.

Gabriela Soukalová & Petr Koukal

Ano, my víme. Gabriela (24) je krásná biatlonistka, co potkala štěstí, a Petr (28) badmintonový šampion, co už roky nežije z toho, že porazil rakovinu, což je neskutečné a klobouk dolů, ale tohle téma už fakt baví jen Koukala, kterého sláva baví a o čem jiném mluvit, že?

Při vší úctě k vítězi nad strašnou chorobou je u nás v redakci vedený jako marketér boje s rakovinou a klasický lovec celebrit, o čemž by mohla vyprávět jeho poslední letitá partnerka Lucie Šilhánová, kdyby nebyla slušně vychovaná a nestyděla se za to, jak přes svou opatrnost nadvakrát (Koukalovi přišla loni v létě na nevěru, ale vzala ho zpět, aby… no nic) naletěla.

Soukalovou dokázal následně rozejít s přítelem a stanout po jejím boku, což veřejně demonstroval při první možné příležitosti a za asistence médií ve chvíli, kdy víceméně neočekáván dorazil na marketingovou akci Petra Čecha a Soukalové. Ta je mladá, naivní a hlavně zaláskovaná, Koukal navíc už chytře propojil vzájemné charitativní aktivity a páreček září štěstím a my jsme zlí a odporně nepřející a hanba nám. Jo, a ještě něco. Ona příští rok prozře, patrně po tom, co jí někdo nebo něco otevře oči. Nevěříte? Ani se vám nedivíme. Divit se budete vy! Zřejmě už za pár měsíců, a kdyby ne, jednou jo. Tenhle pár totiž, ale tohle už je na žalobu, nemá žádnou, opakujeme žádnou šanci, howg!

Tereza Kostková & Petr Kracik

Tomuhle manželství už nevěří ani ti, kteří píší, že přece jen vydrží a oba k sobě zase našli cestu, protože nám to právě potvrdili. O Kracikovi (56) v době, kdy roky šéfoval Divadlu pod Palmovkou, se vždy vyprávěly legendy, před kterými by bledl závistí i principál František Ringo Čech, ale média mlčela, protože Kostková (38) byla dlouhodobě miláčkem čtenářů a nikdo si ji nechtěl znepřátelit.

Loni se ale ucho utrhlo, Kracik prohlásil, že už rodinu nemá (stejně jako divadlo, ve kterém musel skončit), a bulvár si přestal brát servítky. Prokázal, že už spolu nežijí, a natvrdo začal psát o jeho domnělých nevěrách, které se svou profláklostí fakt neslučovaly s rodinným soužitím, jež zjevně drželo technicky pohromadě už jen kvůli synkovi Antonínovi.

I tak to Kostková kvůli synovi opět letos mediálně uhrála s tím, že donchuána vzala na milost a jsou zase rodina. Gratulujeme a hlásíme, že při vší úctě už máme připraven další rozvodový článek, který vydáme hned, jak se v roce 2015 ukáže, že se pár už půl roku tajně rozvádí kvůli jeho „údajným“ nevěrám.

Aňa Geislerová & Zdeněk Janáček

Příští rok bude poslední v nejšílenějším manželství českého šoubyznysu, ve kterém si Geislerová (38) dělá z manžela, divadelního režiséra Zdeňka Janáčka (36), trhací kalendář. Vzali se před devíti lety, počali děti Stellu a Bruna Fidelia, a když nejlepší kámoška Ani, Yoko Ono NightWorku Tatiana Vilhelmová (36), opustila pro Vojtu Dyka (29) manžela, stihla ji tvrdě zkritizovat, aby následně v roce 2012 vzala dráhu za bohatým vydavatelem prestižních magazínů Martinem Shenarem (49).

A pak se děly věci. Geislerovou monitoroval bulvár během zajímavých přejezdů mezi rodinou, manželem a Shenarem, aby nakonec porodila v červnu loňského roku své třetí dítě, synka Maxe, s tím, že ofiko je biologickým otcem její manžel (!?), ke kterému se ostentativně vrátila po nepřiznaných, ale zjevných kopačkách od Shenara, se kterým už ji ale zase od té doby nafotili. To je kafkárna, co?

Buď jak buď, Aňa je teď už zase vzorná manželka a Janáček se tváří, že se vlastně nic nestalo, ale cítit se musí na večírcích „fantasticky“, stejně jako při neustálém pokukování na něj a synka všech, kteří mají v očích vepsanou otázku, zda je mu synek podobný.

Tenhle svazek vydržel skutečně mnohé, ale jedno podle nás nepřežije – příští rok!

Richard Genzer & Markéta Jiránková

Dva roky starý rozpad manželství komika Richarda Genzera (48) s herečkou Lindou Finkovou (46) nepřekvapil, na manželství bylo patrné, že Finková má na hlavě svatozář a drží rodinu víceméně kvůli dětem.

Nakonec se ale ucho utrhlo a odchod vyhlášeného milovníka lihovin a nezdravého životního stylu byl pro matku dnes šestiletého Matyáše a šestnáctileté Viktorky vysvobozením. „Geňa“ se spustil s fanynkou Markétou Jiránkovou (40), která se díky mistrovi dokopala k rozvodu, jenž se naopak řádně protáhl u jejího milého, který nebyl dvakrát nadšen, když Jiránkovou nazvala pobavená a osvobozená Finková transvestitou.

Genzerovi letos zrušila televize asi padesátou show s kolegou Suchánkem, kterého je taky dost, a Linda – fanynka již brzy zapomenuté Partičky – už tutově pomalu přichází na to, že Ríša možná nebude krom společných fotek v bulváru tím pravým ořechovým. Počítáme, že někdy v létě si definitivně přizná, že už ho živí a sex neměla rok, a dá kvůli ní extrémně hubnoucímu rebelovi s padesátkou na krku kopačky. Za pár dnů je čeká poslední společný Silvestr, jen to ještě nevědí.

Stejně jako zbývající páry našeho přehledu, kterým přejeme hodně štěstí a ať jsou šťastné a zdravé až do smrti, hihi.