Marek Vít je vyhlášená tlučhuba, vykuk, veselá figurka pražských večírků a bývalý manžel Mirky Čejkové, bývalé televizní zprávařky, a teď má přítelkyni (nemáme čas ji googlovat, tady se tvrdě maká, aby se pak mohlo jít po obědě lehnout), která mu porodila dceru, a nejzajímavější na téhle celé události je to, že ta dcera se jmenuje Sophia Carmina Vít, což jsme se dozvěděli ze serverů Super.cz a Blesk.cz, kdy oba mají u titulku k této informaci dovětek, že to vědí první, za což u nás padaly pokuty, protože podobnou informaci s mezinárodním přesahem a parametry CNN jsme pochopitelně měli zvěstovat první my a ne nějaké okrajové weby!

Aby bylo jasno, my to i tak nevíme vůbec, nebýt toho, že musíme taky občas hodit kontrolní oko na konkurenci, ale zase čtenář je u nás na prvním místě a my ho musíme informovat o všem důležitém, co se děje, a když to mají všude, jakože to vědí první, tak to asi důležité je.

Co na tom, že dle našeho úsudku je to asi nejzbytečnější informace dnešního dne, tedy je svým způsobem rekordní, a tady v eXtra se prostě slouží lidu a my jako správní Dělníci bulváru vám přece nebudeme nic zatajovat, byť by to nebylo tajné a k tomu to bylo všem totálně šumák.

Poprava dalšího amerického novináře nebo ukradené fotky z iCloudu, to všechno teď prostě počká, protože nějakému náhodnému kolemjdoucímu Vítovi se narodila dcera. Gratulujeme a laskavě to oceňte!