Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Víme, kdo zemře v zítřejším díle Ordinace v růžové zahradě! Popraví tvůrci konečně nemastnou neslanou Gábinu Šímovou?

Hanák už se s Gábinou otravuje několik sezon. Nastal čas ji popravit, ne?

Ordinace v růžové zahradě po vánoční pauze pokračuje a diváci čekají, že po smrti Magdy Mázlové dají scénáristé s úmrtími chvíli pokoj. Ale oni se rozhodli udělat z Ordinace takovou českou verzi Vražd v Midsomeru a zamordovat další postavu.

O život tentokrát bohužel nepřijde všemi nenáviděná již nyní pohybující se mrtvola Gábina Šímová, která už nemá seriálu co dát, protože se vdala, rozvedla, fetovala, podváděla, kradla, možná i zabíjela, pořád jen stojí nebo sedí a tváří se tragicky. Při autonehodě přijde o život psychicky narušený Michal Beneš, který pronásleduje Jáchyma Kalinu poté, co se dozví, že mu odlákal snoubenku Soňu. Exkluzivní fotografii mrtvého Beneše máme samozřejmě v galerii.

O práci tak přišel Petr Polák, manžel Báry Basikové, který konečně po flákání a taxikaření narazil na stálejší a výdělečnější džob, díky čemuž Basiková odložila rozvod. Těžko říct, jak nyní zpěvačka zareaguje na to, že její milý už zase nemá do čeho píchnout.

Mohlo by vás zajímat

Další články