Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Víme, kdo je muž v maskáčích ze Sněmovny: Po skandálu se totálně sesypal!

Maskáče v parlamentu vyvolaly poprask po celém Česku!
Zdroj: facebook
Ohromná ostuda a neúcta! Tak lidé nejčastěji reagovali na fotku, která v polovině listopadu otřásla Českem. Dosud neznámý muž na ní seděl v maskáčových kalhotách v Poslanecké sněmovně. S odhalením, o koho šlo, se pojí i údajně téměř tragické následky.

Pobouření nad mužem v maskáčových kalhotách nebralo konce. Lidé se nad fotkou bavili a jejím aktérem opovrhovali celý týden. To ale netušili, jak vážné následky nakonec tahle bouře na sociálních sítích bude mít.

Stačila jen trocha důvtipu, abychom se mohli domnívat, že se jedná o člena SPD. Do poslanecké lavice před čtrnácti dny skutečně usedl člen strany Tomia Okamury (45). Neúspěšný kandidát na poslance Martin Stehlík (29) ze Zlína se však mezi zákonodárci ocitl tak trochu proti své vůli.

Stehlík vezl do Prahy asistentku poslance SPD Jaroslava Dvořáka, zjistil časopis Týden. Mezi poslance původně vůbec jít neměl. Zčistajasna ale přišlo oznámení, že se musí zúčastnit školení asistentů, které původně mělo proběhnout jindy.

Ostré komentáře Stehlík neunesl, zhroutil se a odevzdal průkazku SPD. Údajně na tom byl natolik špatně, že se málem pokusil o sebevraždu. Stehlík, který pracuje jako dělník, si zrušil Facebook a zcela se stáhl z veřejného života.

Související články

Další články