Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Konečně šla s pravdou ven! Krásná Nikol Švantnerová má nového přítele a je to opět fotbalista. O koho přesně jde?

Nikol už není sama.
+ dalších 12 fotografií
Miss 2015 Nikol Švantnerová už dávno není sama. I když dlouhou dobu mlžila ohledně vztahů a lásky, je to venku. Na včerejší koncert Bena Cristovaa ve Žlutých lázních si přivedla svou novou známost. Kdo je tento mladík a co dělá?

Nikol Švantnerová už dlouhou dobu tvrdí, že je sama, a i kdyby někoho měla, nechá si to pro sebe. Nerada by totiž svůj osobní život sdílela s půlkou českého národa. Bohužel dlouho toto zatajování nevydrželo a my víme, kdo je momentálním partnerem krásné Nikol.

Jejím novým partnerem je opět sportovec a jak jinak než fotbalista. Patrik Dressler (26) se narodil v Ostravě, od července 2015 působí v FK Viktoria Žižkov. Zamilovaná dvojice zahodila tajnosti za hlavu a rozhodli se společně navštívit koncert Bena Cristovaa ve Žlutých lázních a následně si společně užívali i afterparty.

Nádherná Nikol Švantnerová exkluzivně pro eXtra.cz přiznala barvu. „Je to čerstvé. Tak dva tři měsíce. Naučila jsem se to hned neoznamovat do světa,“ řekla o své nové lásce Nikol.

Patrik dokonce sdílí i společnou fotografii s Nikol na svém Instagramu, i když Nikol to pořád drží v tajnosti a ani náznakem nedala najevo, že jí už láska nechybí a že její sexy tělíčko si už našlo svého majitele. Doufáme, že tento vztah vydrží.

Mohlo by vás zajímat

Další články