I když na diváky Prostřena soutěžící Žaneta Šťastná působila jako divoška, která řádí jako utržená ze řetězu, v soukromí to je skromná a plachá dívka.

Možná se nezdráhá ukázat prsa na kameru, posilnit se vínem a pořádně zařádit, ale odpovědi na intimní otázky si nechává pro sebe. Pro Žanetu je nyní v první řadě důležité, aby se přestěhovala do Prahy, napsala knihu o svém životě, živila se také šitím oblečení a proslavila se. Sympatická blondýnka otevřeně mluví o tom, že chce prorazit ve světě šoubyznysu.

Ovšem neláká ji strávit život po boku s někým bohatým a vlivným. Nejraději má kluky s dredy a vůbec jí nejde o peníze. Hlavní je, aby měl velké srdce a byl na účastnici Prostřena hodný.

Nemusí to být nutně milionář, ale samozřejmě kdyby to vyšlo, Žanetka by se nebránila. Každopádně zajištěný být musí, protože tahle dračice má plné zuby chlapů, kteří nejsou soběstační. V rozhovoru prozradila, že už se s takovými setkala. „Už jednou jsem byla s chlapem, kterého jsem musela živit.“

Typy, které nesnáší, jsou zejména fotbalisté, hokejisté a slavní zpěváci. „Nechci, aby mi někdo zlomil srdce. Slavní kluci jako Ektor a Ben Cristovao (29) jsou arogantní,“ prozradila.

I když si moc dobře uvědomuje, že známý obličej po jejím boku by jí pomohl k vytoužené slávě, raději se prosadí sama. „Tyhle typy chlapů nemají šanci.“

Vůbec jí taky nejde o délku nebo šířku nádobíčka. „Mně jde hlavně o srdíčko, jakou má hadici, na tom nezáleží.“