Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Víme, jak to bylo s návštěvou Artura v Uhříněvsi! Co se doopravdy stalo a co dělal Rychtář?

Artur Štaidl měl údajně navštívit dům v Uhříněvsi.
Zdroj: Profimedia.cz

Server super.cz včera přišel s informací o údajné návštěvě Artura Štaidla v domě Ivety Bartošové (†48) v Uhříněvsi. Syn zesnulé zpěvačky si měl do domu přijet pro nějaké osobní věci, jenže dovnitř se prý nemohl dostat, a navíc u domu měla stepovat Rychtářova ochranka.

My jsme ale vyslali do Uhříněvsi zvěda, který je tak hubený, že dokáže prolézt i klíčovou dírkou, a který zaslechl informace, jak to doopravdy bylo. „Artur v domě od smrti matky nebyl. Rychtář nemá s jeho návštěvou žádný problém. Artur má pořád od domu klíče a zámky nikdo neměnil, Pepa byl normálně doma, takže kdyby Artur přišel, pustil by ho dovnitř,“ dozvěděli jsme se. Navíc žádná ochranka prý u domu není, co by tam taky dělala, když se Rychtář o sebe dokáže postarat sám.

Štaidl junior byl v tu dobu zřejmě ve škole, a navíc je dost s podivem, že jeho „návštěvu“ nezachytil nikdo z paparazzi, kteří sice v posledních dnech do Uhříněvsi zajíždějí už sporadicky, ale takovou událost by si určitě nenechali ujít.

Vztahy Rychtáře s Arturem narušily spory ohledně rozhodnutí, jak bude probíhat poslední rozloučení s Ivetou. Artur si spolu s otcem a zbytkem rodiny přál poklidný konec, zatímco Rychtář chtěl pompézní akci. Vše nakonec proběhlo v poklidném režimu, přesto se ale Artur s maminkou rozloučit nepřišel.

Související články

Další články