Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Víme, co tenhle sexuální predátor chce! Už to udělal několikrát a z léčebny už jednou zmizel!

Na svobodě běhá sexuální monstrum!
V pondělí jsme vás informovali, že z psychiatrické léčebny v Kosmonosech zmizel sexuální zvrhlík Roman Gábor (45). Víme, jakých ohavných činů se již dopustil. A také víme, že v Kosmonosech ho neumí udržet na uzdě!

Policie stále bezvýsledně pátrá po sexuálním maniakovi Romanu Gáborovi. Tenhle predátor zmizel z léčebny a nedaří se ho najít – psali jsme ZDE.

Trochu jsme se podívali na to, co je Roman Gábor vlastně zač, a ježí se nám z toho chlupy na zádech.

Gábor totiž z léčebny v Kosmonosech už jednou utekl. Nevíme, zda je tak dobrý útěkář, nebo v léčebně slouží amatéři, kteří zvrhlíky pouští snad schválně.

Každopádně Gábor zmizel už v srpnu 2005. A už před deseti lety byl intenzivně hledán kriminalisty. Ti si totiž uvědomovali, že na svobodě běhá šílenec, kterého žene jeho zvrhlý sexuální pud.

Gábor se před soudem zodpovídal z toho, že v roce 1993 znásilnil svou neteř. K pohlavnímu styku ji měl přinutit na louce u Jablonného v Podještědí. Násilník dívku svlékl a surově znásilnil. Nezastavil ho ani její křik a zoufalá snaha vyprostit se, psal tehdy portál iDnes.cz.

Další znásilnění vykonal v roce 1996 a ještě jedno znásilnění má na triku z daleké minulosti. Možná má na svědomí daleko více bolesti, ale na toto mu kriminalisté přišli.

No a teď tento sympaťák běhá dál na svobodě. Doufáme, že někde neokukuje teenagerky. Protože to smrdí obrovskou tragédií.

Mohlo by vás zajímat

Další články