Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Víme, co se bude dít v Ulici: Gábina v rukou psychopatického manipulátora a zničená svatba Terezy Jordánové

Víme, co se bude dít v Ulici!
+ Další 2 fotografie
Nekonečný seriál Ulice má sice přes prázdniny pauzu, ale už zhruba za měsíc a kousek se můžete těšit na další pokračování. A bude to vskutku zajímavé. Gábina Pumrová se bude snažit za každou cenu setřást psychopatického Aleše, který se jí nehodlá vzdát. Zajímavé to bude mít také Tereza Jordánová, která chystá veselku, ale možná si to celé představuje úplně jinak. Jaké další vztahy budou podrobeny zkoušce? Kdo z hlavních postav to nezvládne?

Sotva skončí v Ulici prázdniny, tak se seriál zase pořádně rozjede. Hodně těžké to bude mít Gábina Pumrová, která se chce ze všeho nejvíce zbavit Aleše. Ten se k ní snaží stále dostat skrz jejího syna.

Hasič Aleš se nejdříve jevil jako dokonalý muž, po které touží každá žena. Nakonec se z něj ale vyklubal psychopatický manipulátor, který dostane vše, co si umane. Gábina se snaží ze všech sil s Alešem bojovat, ale přece jenom je to matka samoživitelka, která to nemá vůbec jednoduché.

Myslíte si, že to nakonec zvládne? Po dvouměsíční pauze se Ulice ponese v duchu svateb. Vdavky čekají půvabnou Terezu Jordánovou a Davida, ale také Vendulu a Pavla. Otec Terezy Tomáš přišel s nápadem, že by mohli udělat svatbu ve čtyřech lidech.

To se ale Tereze vůbec nezamlouvá, ale na druhou stranu se nechce se svým otcem hádat. Najde sílu mu říct, co si o jeho nápadu myslí? Karla a Mára se vrací odpočatí z dovolené, kde měli oči jenom pro sebe.

Bude tahle idylka pokračovat i nadále, nebo se dostaví menší ponorka? A co vyhrocený vztah Karly a Hermana?

Mohlo by vás zajímat

Další články